Spotkanie Sieci Wsparcia Logopedów

 

Specjalistki z poradni serdecznie zapraszają na kolejne spotkanie Sieci Wsparcia Logopedów.

 

Serdecznie zapraszamy na spotkanie logopedów powiatu szamotulskiego , które odbędzie się  26.10.2023r (tj. czwartek) o godzinie 9.30                w Zespole Szkół Specjalnych im. Jana Brzechwy w Szamotułach, ul. Hugona Kołłątaja.

Temat spotkania:

    „ Chcemy GadACC, czyli o komunikacji alternatywnej i wspomagającej”.

Prosimy osoby zainteresowane udziałem o zapisanie się do dnia 23.10.2023r. (tj.poniedziałek), do godziny 12.00 na  adres mailowy m.h.nowak@poradnia­­-szamotuly.pl . W zgłoszeniu proszę podać imię i nazwisko oraz placówkę w której pracują Państwo jako logopedzi. Osoby należące do grupy SuperLogopedki (Messenger) mogą zgłaszać swój udział poprzez zapisanie się w udostępnionej tam liście.

W  szkole w której będziemy gościć są klasy przysposobienia do pracy, gdzie uczniowie wykonują wiele czynności potrzebnych im w dorosłym życiu. Jedna                   z klas chciałaby przygotować dla uczestników kawiarenkę, podczas której będzie możliwość skosztowania dań, które zostaną przygotowane , za drobną opłatą na rzecz dzieci i młodzieży, które je przygotują ( MENU wraz z cenami będzie dostępne dla uczestników).

Organizatorki : Małgorzata Jasiewicz- Kłos, Małgorzata Kłębczyk, Dominika Magdziak.

 

Do zobaczenia!