Informacja o wznowieniu pracy przedszkola.

Informuję, że z dniem 01.06.2020r. odwieszam zawieszenie zajęć w Przedszkolu nr 1.

Wszystkich rodziców, którzy złożyli /przesłali  deklarację o chęci skorzystania z zajęć w przedszkolu, zapraszam w poniedziałek 01.06.2020r. Przedszkole jest czynne od godziny 6:00-16:30. Pracują dwie grupy mieszane- podzielone wg wieku.

I grupa –dzieci z grup p. Małgosi, Agnieszki, p. Edyty – ( 5- dzieci jest zgłoszonych ),- maksymalnie w tej grupie może być 10 dzieci i 2 opiekunów.

II grupa– dzieci z grupy p. Ani, p. Kasi –( 8- dzieci jest zgłoszonych ), maksymalnie w tej grupie może być 10 dzieci i 2 opiekunów.

Rodzicom, przypominam o bezwzględnym obowiązku przestrzegania wewnętrznych procedur bezpieczeństwa, które zostały Państwu przesłane mailowo,  przygotowaniu dzieci –rozmowa nt. zmiany grupy, nie zabierania zabawek z domu, mycia rąk itd.

Przyniesienia pierwszego dnia, kiedy dziecko przyjdzie do przedszkola, podpisanego przez Państwa oświadczenia, które zostało także przesłane. Oświadczenie podpisują oboje rodzice.

Przypominam o woreczku z papciami, rzeczami na zmianę. Ręczniki będą papierowe.

Nie można przyprowadzać dzieci bez uprzedniego zgłoszenia- konsultacji z dyrektorem, ponieważ tak jak napisałam liczba dzieci jest ograniczona obostrzeniami GIS, MZ, MEN. I jej zwiększenie powoduje zmiany organizacyjne, zgodę PPSSE.

                                                                           Do zobaczenia 🙂

Maria Echaust-Kiełpińska

 

inf Burmistrza – odwieszenie zajęć

Inf dyr – odwieszenie zajęć

Oświadczenie dla Rodzica